Топ продаж

Шуруповерт DeWALT DCD680 12V 2Ah КІТ-7 з набором інструментів, Шуруповерт деволт, потужний
3 930 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1110
+380 (97) 068-02-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шурупокрут ударний DeWALT DCD680 12 V, 2AH з набором інструментів КІТ-7, шурупокрут Деволт
ОСОБЕННОСТИ:
- Потужний 12V шурупокрут останнього покоління з новими унікальними акумуляторами 2,0 А·год технології XR Li-Ion.
- Дуже компактний, легкий і ергономічний дизайн, що дає змогу використовувати інструмент в обмеженому просторі.
- 2-швидкісний повністю металевий редуктор, регульована швидкість і реверс.
- 25-позиційний регулятор крутного моменту для роботи в різних матеріалах і шурупами різного розміру.
- Світлодіодна підсвітка в нижній частині інструмента забезпечує максимальне освітлення робочої зони.
- Металевий корпус редуктора та сам редуктор.
ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- Потужність: - 12В
- Число обертів: - 0-400/1800 об/хв
- Зусилля затягування (крутний момент), макс: - 32 Nm
- Діаметр свердління — дерево — 50 мм, сталь — 15 мм.
- Макс. діаметр хвостовика свердла, мм: 10 мм
- Кількість позицій регулювання крутного моменту: - 25+3
- Акумулятор (літій-іонний): - 12V/2.0 Ah
- Час заряджання: - 1 година
- Вага: - 0,95 кг
- Розмір кейса — 35х30х10 (см)
- Ударний режим: є
- LED підсвітка: є
- Індикатор акумулятора: - Немає
КОМПЛЕКТАЦІЯ :
- Шурупокрут DeWALT DCD680
- Два літій-іонних акумулятори 12V/2.0 Ah
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Набір інструментів. фото + 2 біти в корпусі шурупокрута
- Гарантійний талон (12 місяців)
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний крутний момент | 32 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 50 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 930 ₴





