Топ продаж

Дриль Bosch ударний GSB 13 RE 710 Вт, 0-3150 об./хв + набір свердла, біти, каміння, дриль Бош потужний
3 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0959
+380 (97) 068-02-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дриль Bosch ударний GSB 13 RE 710 Вт, 0-3150 об./хв + набір свердла, біти, каміння, дриль Бош потужний
Характеристики:
- Тип: ударна
- Клас: професійний
- Живлення: від мережі (220 В)
- Потужність: 710 Вт
- Крутний момент: 10.8 Нм
- Максимальний діаметр свердління в дереві: 25 мм.
- Максимальний діаметр свердління в сталі: 10 мм.
- Максимальний діаметр свердління в бетоні: 13 мм.
- Максимальний діаметр свердління в цегляній кладці: 15 мм.
- Максимальні оберти: 3150 об/хв
- Кількість швидкостей: 1
- Максимальний діаметр патрона: 13 мм
- Підтримка постійних обертів під навантаженням: немає
- Реверс: є
- Підсвітка робочої зони: немає
- Обмежувач глибини свердління: є
- Вага: 1.8 кг
Комплектація:
- Дриль Bosch GSB 13 RE
- Набір торцевих головок
- Набір біт
- Набір свердел
- Шліфувальна головка
- Ручка
- Інструкція
- Гарантійний талон (12 місяців)
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Довжина кабелю | 2 м |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Ключовий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Bosch |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3150 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Дриль |
| Максимальний крутний момент | 10.8 H*m |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Ударний режим | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 980 ₴





