Топ продаж

Інфрачервоний нагрівач Crownberg CB-7745, Портативний підлоговий нагрівач, електрообігрівач для дому
575 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0805
+380 (97) 068-02-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інфрачервоний нагрівач Crownberg CB-7745, Портативний підлоговий нагрівач, електрообігрівач для дому

Підлоговий нагрівач
З настанням холодів важливо підтримувати у квартирі оптимальну температуру. Добре, якщо у вас індивідуальне опалення і ви можете прогрівати приміщення в будь-який момент, але якщо у вас центральне, тоді потрібно запасатися теплими речами або нагрівачем.
Представляємо до вашої уваги кварцовий нагрівач Crownberg CB 7745 , який має 2 нагрівальні елементи та за короткий проміжок часу зігріє вас і кімнату за допомогою нагрівання предметів. Такий обігрів тримається набагато довше від звичайного повітряного й безпечнішого, адже виникнення пожеж із таким нагрівачем практично неможливо.
Характеристики:
- Два кварцові нагрівальні елементи (лампи)
- 2 режими нагрівання: 400 Вт / 800 Вт
- Запобіжний вимикач
- Захисна сітка
- Широкий кут нагрівання
- Зручна ручка для перенесення
- Складана підставка для стійкості
Комплектація:
- Нагрівач
- Інструкція
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Галогенний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Терморегулятор |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 800 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Інфрачервоний обігрівач Crownberg СВ-7745, Портативний підлоговий обігрівач, електрообігрівач для будинку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴




