Шурупокрут акумуляторний Bosch PBA EasyDrill 1200 12 V 2 Ah шурупокрут Бош
УВАГА!!! На весь товар йде ГАРАНТІЯ

Шурупокрут акумуляторний Bosch PBA EasyDrill 1200
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність: - 12В
- Число обертів: - 0-450/1650 об/хв
- Зусилля затягування (крутний момент), макс: - 20 Nm
- Діаметр свердління: - дерево — 20 мм, сталь — 6 мм
- Свердлильний патрон: - 0,8-10 мм
- Число позицій регулювання крутного моменту: - 18+1
- Акумулятор (літій-іонний): - 12V/2.0Ah
- Час заряджання: - 1 година
- Вага: - 1 кг
- Розмір кейса — 27х26х9 (см)
- LED підсвітка: - є

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Шурупокрут PBA EasyDrill 1200
- Два літій-іонних акумулятори 12V/2.0Ah
- Зарядний пристрій
- Інструкція російською мовою
- Гарантійний талон (3 місяців)
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1650 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 20 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 6 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Шуруповерт акумуляторний Bosch PBA EasyDrill 1200 12V 2Ah шуруповерт Бош |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 005 ₴





