Топ продаж
-40%

Акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 18-2-LI Plus 18V 2A/h Li-Ion дриль-шуруповерт бош
3 380 ₴
2 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0770
+380 (97) 068-02-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 18-2-LI Plus 18V 2A/h Li-Ion дриль-шуруповерт бош
УВАГУ!!! На весь товар йде ГАРАНТІЯ

Акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 18-2-LI Plus
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність: - 18В
- Число оборотів: - 0-500/1900 об/хв
- Зусилля затягування (крутний момент), макс: - 35 Nm
- Діаметр свердління - дерево - 38 мм, сталь -13 мм
- Свердлильний патрон: - 1,5-13 мм
- Кількість позицій регулювання обертального моменту: - 18+1
- Акумулятор (літій-іонний): - 18V/2.0 Ah
- Час зарядки: - 1 година
- Вага: - 1,15 кг
- Розмір кейса - 27х26х9 (см)
- LED підсвічування: є
Профессиональная техника, привлекательная для стартаперов.
БЗП с патроном для инструмента 13 мм для стандартных принадлежностей.
Удобный и компактный инструмент.
Система защиты аккумулятора от перегрузки, перегрева и глубокого разряда Bosch Electronic Cell Protection (ECP).
Защита от перегрузки и долговечность эксплуатации двигателя, благодаря системе Electronic Motor Protection (EMP).
Встроенная подсветка светодиодами для освещения недостаточно светлой рабочей зоны.
Тормоз двигателя для точной работы при серийном завинчивании шурупов.

КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Шуруповерт BOSCH GSR 18-2-LI Plus
- Два літій-іонних акумулятора 18V/2.0 Ah
- Зарядний пристрій
- Інструкція російською мовою
- Гарантійний талон (12 місяців)
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Акумуляторний шуруповерт Bosch TSR12-2LI 12V 3Ah Li-Ion дриль-шуруповерт бош |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴





