Топ продаж

Дриль Makita ударний HP1630 710 Вт 0-3200 об./хв + НАБІР свердла, біти, каміння, ДРЕЛЬ МАКИТА, потужний
3 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0956
+380 (97) 068-02-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дриль Makita ударний HP1630 710 Вт 0-3200 об./хв + НАБІР свердла, біти, каміння, ДРЕЛЬ МАКИТА, потужний
Дриль ударний Makita HP 1630 K, 710 Вт, 13 мм: Два режими роботи: свердління, свердління з ударом Металевий 3-кулачковий ключовий патрон Електронне регулювання швидкості свердління та кількості ударів на хвилину Алюмінієвий корпус редуктора дриля дає змогу зручно тримати її однією. робіт.
Характеристики:
- Тип Дриль
- Потужність 710 Вт
- Вага 2 кг
- Максимальна швидкість обертання 3200 об/хв
додаткові характеристики:
- Частота ударів 0-48.000 хв-1
- Діаметр затискного патрона 1,5 — 13 мм
- Рівень шуму: звуковий тиск 92 дБ(А)
- Рівень шуму: звукова потужність 103 дБ(А )
- Рівень вібрації: свердління для металу 2,5 м/с
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 740 Вт |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Makita |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Дриль |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 590 ₴






