Топ продаж

Акумуляторний шурупокрут Makita DF330DWE 12 V, 2 Ah з набором інструментів, дриль шурупокрут Макіта
3 260 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0955
+380 (97) 068-02-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний шурупокрут Makita DF330DWE 12 V, 2 Ah з набором інструментів, дриль шурупокрут Макіта
ОСОБЕННОСТИ:
- Новий шурупокрут Makita з технологією LXT
- Збільшення загального терміну експлуатації на 430%
- 2-швидкісний планетарний редуктор із металевими шестернями
- Встановлення 18 ступенів крутного моменту, електронне регулювання числа обертів і гальм двигуна
- 4- полюсний легкий і компактний двигун постійного струму
- Автоматична фіксація шпинделя
- Вага акумулятора зменшена на 40%
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність: - 12В
- Число обертів: - 0-350/1300 об/хв
- Зусилля затягування (крутний момент), макс: - 24 Nm
- Діаметр свердління: - дерево - 20 мм, сталь -10 мм
- Свердлильний патрон: - 0,8-10 мм
- Число позицій регулювання крутного моменту: - 18+1
- Акумулятор (літій-іонний): - 12V/2.0Ah
- Час заряджання: - 1 година
- Вага: - 1,0 кг
- Розмір кейса — 35х30х10 см
- LED підсвітка: - є
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Шуруповерт Makita DF330DWE
- Два літій-іонних акумулятора 12V/2.0Ah
- Зарядний пристрій
- Набір інструменту (дивитися фото)
- Інструкція
- Гарантійний талон (12 місяців)
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 183 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Makita |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 260 ₴




