Топ продаж

Акумуляторний шурупокрут Makita DTW485 36V, 6AH УДАРНИЙ дриль-шурупокрут Макіта безщітковий потужний
8 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0954
+380 (97) 068-02-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний шурупокрут Makita DTW485 36V, 6AH УДАРНИЙ дриль-шурупокрут Макіта безщітковий потужний
ОСОБЕННОСТИ:
- Найпотужніший ударний дриль/шурупокрут Makita в лінійці.
- Новий високопотужний дриль — шурупокрут зі збільшеною продуктивністю свердління в камені.
- Безшумний 2-швидкісний редуктор забезпечує найкращу продуктивність і тривалий термін експлуатації інструмента
- 20-позиційний регулятор крутного моменту для роботи в різних матеріалах і з шурупами різного розміру.
- 13 мм одномуфтовий швидкозатискний патрон із храповиком і автоматичним блокуванням обертання для швидкої зміни приладдя.
- Інтелектуальний вимикач із вбудованою електронікою, що забезпечує повний контроль над інструментом.
- Ергономічний дизайн і прогумована ручка забезпечують контроль над інструментом і комфорт користувача.
- Літій-іонний акумулятор XR Li-Ion забезпечує чудову стійкість інструмента у вертикальному положенні.
- Інструмент із нової інтелектуальної літій-іонної Серії XR, розробленої для ефективного та швидкого виконання роботи.
- Металевий патрон, корпус редуктора та сам редуктор.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність: - 36В
- Число обертів: - 0-400/1500 об/хв
- Зусилля затягування (крутний момент), макс: - 95 Nm
- Діаметр свердління: - дерево — 55 мм, цегла — 16 мм, сталь — 18 мм
- Свердлильний патрон: - 13 мм
- Кількість позицій регулювання крутного моменту: - 20+3
- Акумулятор (літій-іонний): - 36V/6.0Ah
- Час заряджання: - 1-1.3 час
- Вага: - 1,9 кг
- LED підсвітка: - є
- Функція удару: - є
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Шуруповерт Makita DTW485
- Два літій-іонних акумулятори 36V/6.0Ah
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Гарантійний талон (12 місяців)
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 95 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 38250 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 18 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 050 ₴





